
Троє членів екіпажу пілотованого космічного корабля «Шеньчжоу-23» у понеділок увійшли на китайську космічну станцію «Тяньґун» і зустрілися з трьома членами попереднього екіпажу, розпочавши новий раунд ротації космонавтів на орбіті.
Згідно з даними Управління програми пілотованих космічних польотів КНР /CMSA/, екіпаж «Шеньчжоу-21» на борту космічної станції «Тяньґун» відкрив люк у понеділок о 5:13 ранку за пекінським часом і привітав нових колег.
Потім два екіпажі сфотографувалися, щоб зафіксувати урочистий момент восьмої космічної зустрічі в історії китайської космонавтики.
Надалі їм належить здійснити передачу робіт на борту космічної станції, повідомили в CMSA.

Джерело: Читати оригінал
