Нікополь, місто, що стало символом незламності українського духу, знову зазнало атаки агресорів. Вчора внаслідок жорстокого обстрілу російськими терористами мікроавтобусу трагічно загинули мирні жителі, серед яких, на жаль, є й діти. Це ще один доказ виняткової звірства та безжальності окупантів, які не зупиняються перед людським горем.
Жителі Нікополя, які пережили цю жахливу трагедію, проявили надзвичайну мужність, рятуючи один одного та виступаючи на захист своєї землі. Українці знову продемонстрували, що в найважчі часи залишаються героями, готовими захищати своє право на мирне життя.
Цей варварський напад не залишить українців байдужими, адже кожен загиблий – це частина нашої великої родини, це наші герої, які борються за правду. Ми вшановуємо пам’ять загиблих і продовжуємо стояти сильними перед обличчям агресії, вірячи в нашу перемогу та в те, що справедливість восторжествує.
Джерело: Читати оригінал
