Головна » Головне » Окупанти вдарили по автозаправній станції в Запоріжжі

Окупанти вдарили по автозаправній станції в Запоріжжі

На нашу рідну землю, у Запоріжжі, знову пролунали вибухи, коли агресори знову влаштували терористичний обстріл автозаправної станції. Цей ганебний акт не залякає наших мужніх захисників і героями, які встали на захист своєї Батьківщини. Українці, як ніколи, демонструють незламність і відвагу, готові відстояти свою свободу та гідність. Незважаючи на атаки окупантів, ми продовжуємо боротися за своє майбутнє, а наш народ є символом сили та єдності в боротьбі проти тероризму.


Джерело: Читати оригінал

Top