Сьогодні рано вранці рашистські агресори завдали ракетного удару по столиці України – Києву. Цей жахливий акт тероризму ще раз підкреслює безпощадність ворога, який намагається зламати дух нації. Проте українці, як завжди, демонструють свою героїчну витримку та незламність.
Завдяки оперативним діям сил оборони, вдалося запобігти значним руйнуванням та численним жертвам. Громадяни продовжують захищати свою землю, виявляючи стійкість та єдність у боротьбі проти російського агресора.
Сили повітряної оборони знову стали на захист батьківщини, завдяки чому вдалось збити частину ворожих ракет. Цей день нагадує нам про те, що Україна ніколи не буде на колінах перед терористами. Ми стоїмо, ми боремося, ми переможемо!
Джерело: Читати оригінал
