Головна » Головне » Окупанти здійснили напад на інфраструктуру Одеської області: є постраждалі

Окупанти здійснили напад на інфраструктуру Одеської області: є постраждалі

В Україні, незважаючи на всі намагання агресорів, відбувається справжнє героїчне протистояння. Ось і цього разу, з новою жорстокою атакою, окупанти намагалися знищити критично важливу інфраструктуру Одеської області. Шаленими ударами, які принесли горе та страждання, вороги знову проявили своє обличчя, і за цими поступками стоїть лише одне – бажання зламати дух українського народу.

На жаль, внаслідок цієї атаки є постраждалі. Але, незважаючи на труднощі, наші люди, наші захисники, проявляють мужність і стійкість, об’єднуючи сили для допомоги тим, хто цього потребує. Гордість за наших військових та за кожного цивільного, хто в цей непростий час підтримує один одного, переповнює серця.

Українці так просто не зламати! Ми будемо боротися за свою землю, своє майбутнє та свободу, поки агресори не підуть з нашої країни. Дух єдності і непереможності продовжує жити в наших серцях. Слава Україні!


Джерело: Читати оригінал

Top